Atsiskaitymo būdai

Mokėjimas bankiniu pavedimu

Pirkėjas atlikęs užsakymą, į savo elektroninio pašto dėžutę gauna užsakymo patvirtinimą, kuriame bus nurodyta galutinė mokėjimo suma. Užsakymas apmokamas atlikus pavedimą į mūsų atsiskaitomąją banko sąskaitą, prisijungus prie savo naudojamo banko internetinės sistemos arba nuvykus į bet kurį banko skyrių.
Pavedimo įskaitymas užtrunka nuo 1 iki 2 darbo dienų, todėl visas užsakymo vykdymo laikas gali trukti iki 3 darbo dienų. Norėdami, kad Jūsų užsakymas būtų išsiųstas anksčiau, prašome atsiųsti pavedimo kopiją vadybininkui el. paštu uzsakymai@elektra.lt.

Įmonės rekvizitai:

Gavėjas: Elektra LT UAB
Įmonės kodas: 303414867
Bankas: AB Luminor bankas
A/S: LT384010051002165916

Elektroninė bankininkystė (kevin)

Pirkėjas patvirtinęs užsakymą, bus nukreiptas į banko pasirinkimo puslapį. Pavedimo forma yra suformuojama automatiškai, tereikia pasirinkti savo banką ir atlikti tolimesnius veiksmus. Atsiskaityti galima šiais bankais: Swedbank, Seb, Luminor, Citadele, Madicinos bankas, Šiaulių bankas, Revolut.
Paslaugos tiekėjas: KEVIN EU UAB


Bolt Pay Later

Bolt Pay Later – tai naujas ir inovatyvus atsiskaitymo būdas! Patvirtinkite savo užsakymą su Bolt Pay Later vos keliais mygtukų paspaudimais - tai leis Jums gauti užsakymą dabar, o sumokėti vėliau. Jokių papildomų mokesčių, sumokant per pirmas 30 dienų*. Šį mokėjimo būdą siūlo ir administruoja ESTO UAB.Be pabrangimo, nevėluojant apmokėti, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn., su ESTO 3

Su ESTO 3 gali apmokėti be pabrangimo, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn., jeigu laikysies sutartyje nurodytų sąlygų!

Į pirkinių krepšelį įdėk norimas prekes, patvirtink savo užsakymą, pasirink mokėjimo būdą ESTO 3 ir pasirašyk sutartį skaitmeniniu būdu.

  • Jeigu už savo pirkinius atsiskaitysi nevėluojant per tris mėnesius, tavo pirkimo išsimokėtinai sutartis bus laikoma įvykdyta.*
  • Mėnesinę įmoką sudarys trečdalis pirkinių krepšelio sumos.*
  • Pirkti su ESTO 3 gali visi 19–70 metų amžiaus Lietuvos Respublikos piliečiai.

 

ESTO 3 ir Bolt Pay Later paslaugas siūlo bendrovė ESTO UAB. Pirkimas išsimokėtinai yra atsakingas ir su prievolėmis susijęs finansinis sprendimas, todėl prieš pirkdami rekomenduojame įsivertinti savo galimybes laiku sumokėti įmokas ir, jeigu reikia, pasikonsultuoti su ESTO UAB specialistais.