LED juostos

LED juosta – tai puikus pasirinkimas norint kambariui, be pagrindinio apšvietimo, sukurti prieblandą arba jaukų vakarinį apšvietimą. LED juosta – ne tik modernus ir šiuolaikiškas pasirinkimas, tačiau taip pat ir ekonomiškas pasirinkimas. LED juostelės suteiks kambariams jaukumo jausmą. Norint, kad LED juostos veiktų kuo ilgiau, jos turi būti auš...

LED juosta – tai puikus pasirinkimas norint kambariui, be pagrindinio apšvietimo, sukurti prieblandą arba jaukų vakarinį apšvietimą. LED juosta – ne tik modernus ir šiuolaikiškas pasirinkimas, tačiau taip pat ir ekonomiškas pasirinkimas. LED juostelės suteiks kambariams jaukumo jausmą. Norint, kad LED juostos veiktų kuo ilgiau, jos turi būti aušinamos. Puikus sprendimas – LED juostų aliuminiai profiliai. Elektra LT aprūpins Jus ne tik LED juostelėmis, bet taip pat ir kitomis reikalingomis medžiagomis LED juostų pajungimui – maitinimo šaltiniais, RGB reguliatoriais, taip pat pasiūlysime ir LED juostų profilių bei jų sujungimo detalių.

LED juostų, LED juostų profilių, LED juostų maitinimo šaltinių, profilių bei profilių sujungimų mažmeninės kainos pateikiamos žemiau esančiame kataloge. Visi gaminiai parduodami ne tik internetu, bet ir mūsų parduotuvėse Kaune ir Šiauliuose, adresu:

  • Kaunas, Ateities pl. 31D
  • Šiauliai, Metalistų g. 8, 5 korpusas

Iškilus klausimams, galite susisiekti su mumis telefonu:

  • Kauno skyrius 869858017
  • Šiaulių skyrius 861032004

Taip pat elektroniniu paštu:

  • Kauno skyrius info@elektra.lt
  • Šiaulių skyrius siauliai@elektra.lt
Daugiau

LED juostos 

Yra 41 prekės(-ių).
puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 41 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 41 dalykų