Elektros spintos, skydeliai

Elektros skydas gali būti tiek metalinis, tiek plastmasinis. Elektros skydas ir elektros spinta skirti komutavimo, apskaitos, apsauginei ir skirstymo įrangai sumontuoti. Metaliniai elektros skydai gali būti tiek pastatomi, tiek įleidžiami, tiek pakabinami. Plastikiniai elektros skydai gali būti pakabinami ir įleidžiami. Taip pat galime pasiūlyti...

Elektros skydas gali būti tiek metalinis, tiek plastmasinis. Elektros skydas ir elektros spinta skirti komutavimo, apskaitos, apsauginei ir skirstymo įrangai sumontuoti. Metaliniai elektros skydai gali būti tiek pastatomi, tiek įleidžiami, tiek pakabinami. Plastikiniai elektros skydai gali būti pakabinami ir įleidžiami. Taip pat galime pasiūlyti paskirstymo skydelių su vienfaziais, trifaziais kištukiniais lizdais. Svarbu pasirinkti tinkamą IP laipsnį, kad visa esama įranga viduje būtų gerai apsaugota nuo drėgmės ir dulkių.

Elektros skydai, elektros spintos, paskirstymo skydai ir elektros skydeliai bei jų mažmeninės kainos pateikiamos žemiau esančiame kataloge. Elektros skydai, paskirstymo skydai ir elektros skydeliai parduodami ne tik internetu, bet ir mūsų parduotuvėse Kaune ir Šiauliuose, adresu:

  • Kaunas, Ateities pl. 31D
  • Šiauliai, Metalistų g. 8, 5 korpusas

Iškilus klausimams, galite susisiekti su mumis telefonu:

  • Kauno skyrius 869858017
  • Šiaulių skyrius 861032004

Taip pat elektroniniu paštu:

  • Kauno skyrius info@elektra.lt
  • Šiaulių skyrius siauliai@elektra.lt
Daugiau

Elektros spintos, skydeliai 

Yra 72 prekės(-ių).
puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 72 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 72 dalykų