Instaliaciniai kabeliai

Dažnai praktikoje sutinkama, jog YDYp kabelis su PVC izoliacija naudojamas vidaus elektros instaliacijos darbams. Šis kabelis yra plokščias, varinis. Jį galima kloti tiek sausose, tiek drėgnose patalpose, po tinku arba specialiuose elektros instaliacijos kanaluose. Kadangi kabelis yra ganėtinai minkštas (atkaitinto vario), patogu jį prijungti pr...

Dažnai praktikoje sutinkama, jog YDYp kabelis su PVC izoliacija naudojamas vidaus elektros instaliacijos darbams. Šis kabelis yra plokščias, varinis. Jį galima kloti tiek sausose, tiek drėgnose patalpose, po tinku arba specialiuose elektros instaliacijos kanaluose. Kadangi kabelis yra ganėtinai minkštas (atkaitinto vario), patogu jį prijungti prie kištukinių lizdų arba jungiklių kontaktų. Tačiau reikia žinoti, jog šis kabelis negali būti klojamas tiesiai į žemę arba vandenyje.

NYM kabelis, taip pat kaip ir YDYp, yra skirtas vidaus instaliacijai. Skirtumas tik tas, jog YDYp kabelis yra plokščias, o tuo tarpu NYM – apvalus. Lygiai taip pat gali būti montuojamas sausose bei drėgnose patalpose, tiesiai po tinku arba specialiuose kanaluose. Labai šlapiose patalpose ir tiesiai po žeme kloti kabelio nerekomenduojama.

OWY, OMY kabeliai pasižymi itin dideliu lankstumu, minkštumu. Šis kabelis, kaip ir NYM, yra apvalus. Tačiau NYM kabelis yra kietesnis ir ne toks plastiškas, kaip OWY,OMY.

Galime Jums pasiūlyti YDYp (plokščią monolitinį) instaliacinį varinį kabelį, NYM-J (apvalų monolitinį) instaliacinį varinį kabelį, OMY, OWY lankstų, daugiavielį varinį instaliacinį kabelį.

Instaliaciniai variniai kabeliai ir jų mažmeninės kainos pateikiamos žemiau esančiame kataloge. Instaliaciniai variniai kabeliai parduodami ne tik internetu, bet ir mūsų parduotuvėse Kaune ir Šiauliuose, adresu:

  • Kaunas, Ateities pl. 31D
  • Šiauliai, Metalistų g. 8, 5 korpusas

Iškilus klausimams, galite susisiekti su mumis telefonu:

  • Kauno skyrius 869858017
  • Šiaulių skyrius 861032004

Taip pat elektroniniu paštu:

  • Kauno skyrius info@elektra.lt
  • Šiaulių skyrius siauliai@elektra.lt
Daugiau

Instaliaciniai kabeliai 

Yra 59 prekės(-ių).
puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 59 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 59 dalykų