LED panelės

LED panelės – tai puikus pasirinkimas biurų, parduotuvių, namų ir panašių patalpų apšvietimui. LED panelių privalumai yra tai, jog jos yra nebrangios ir nėra gremėzdiškos – papildomai neapkrauna erdvės. LED panelės gali būti paviršinės, įleidžiamos arba pakabinamos. Kaip ir visi LED gaminiai, panelės taip pat atliks ne tik apšvietimo funkciją, t...

LED panelės – tai puikus pasirinkimas biurų, parduotuvių, namų ir panašių patalpų apšvietimui. LED panelių privalumai yra tai, jog jos yra nebrangios ir nėra gremėzdiškos – papildomai neapkrauna erdvės. LED panelės gali būti paviršinės, įleidžiamos arba pakabinamos. Kaip ir visi LED gaminiai, panelės taip pat atliks ne tik apšvietimo funkciją, tačiau ir padės sutaupyti. Dėl šiuolaikinių gamybos technologijų panelės yra itin plonos ir elegantiško dizaino.

Renkantis LED paneles svarbu nepamiršti, kokios spalvos apšvietimo norite. Tarkime, jeigu norite, kad kambarys pasipuoštų šilta spalva, turėtumėte rinktis nuo 2700 iki 4000 K. Jeigu norite dienos šviesos (baltos), derėtų rinktis paneles nuo 4000 iki 6000 K. Jeigu norite spalvos, kuri būtų tarp baltos ir šaltos baltos, turėtumėte rinktis nuo 6000 K. Taip pat nepamirškite pagal patalpos pobūdį pasirinkti tinkamo IP laipsnio.

LED panelių mažmeninės kainos pateikiamos žemiau esančiame kataloge. LED panelės parduodamos ne tik internetu, bet ir mūsų parduotuvėse Kaune ir Šiauliuose, adresu:

  • Kaunas, Ateities pl. 31D
  • Šiauliai, Metalistų g. 8, 5 korpusas

Iškilus klausimams, galite susisiekti su mumis telefonu:

  • Kauno skyrius 869858017
  • Šiaulių skyrius 861032004

Taip pat elektroniniu paštu:

  • Kauno skyrius info@elektra.lt
  • Šiaulių skyrius siauliai@elektra.lt
Daugiau

LED panelės 

Yra 1 prekė.
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko