CYKY-J kabeliai (atsparūs UV spinduliams)

CYKY kabelis – tai varinis, monolitinis, apvalus kabelis su PVC izoliacija. Šio varinio jėgos kabelio panaudojimo sritys: gali būti klojamas lauke, žemėje, sausose bei drėgnose patalpose, kabeliniuose kanaluose, tiesiai į betoną ir t. t. Taip pat, šis varinis jėgos kabelis yra atsparus UV spinduliams. CYKY kabelis yra dažnas pasirinkimas klojant...

CYKY kabelis – tai varinis, monolitinis, apvalus kabelis su PVC izoliacija. Šio varinio jėgos kabelio panaudojimo sritys: gali būti klojamas lauke, žemėje, sausose bei drėgnose patalpose, kabeliniuose kanaluose, tiesiai į betoną ir t. t. Taip pat, šis varinis jėgos kabelis yra atsparus UV spinduliams. CYKY kabelis yra dažnas pasirinkimas klojant įvadinį kabelį į namus. Tarkime, jeigu jūsų namų ūkio galia yra 10 kW, kabelio ilgis nuo namų iki paskirstymo spintos bus apie 100–120 m., patariama rinktis CYKY 5x6 kabelį, kurio leistinoji srovė būtų apie 40 A, o varža apie 0,3 omo.

Variniai jėgos kabeliai CYKY ir jų mažmeninės kainos pateikiamos žemiau esančiame kataloge. Variniai jėgos kabeliai CYKY yra parduodami ne tik internetu, bet ir mūsų parduotuvėse Kaune ir Šiauliuose, adresu:

  • Kaunas, Ateities pl. 31D
  • Šiauliai, Metalistų g. 8, 5 korpusas

Iškilus klausimams, galite susisiekti su mumis telefonu:

  • Kauno skyrius 869858017
  • Šiaulių skyrius 861032004

Taip pat elektroniniu paštu:

  • Kauno skyrius info@elektra.lt
  • Šiaulių skyrius siauliai@elektra.lt
Daugiau

CYKY-J kabeliai (atsparūs UV spinduliams) 

Yra 48 prekės(-ių).
puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 48 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 48 dalykų