Kabeliai ir laidai

Kabeliai ir laidai

Elektra LT įmonės kabelių asortimentas – pilnas įvairovės. Galime Jums pasiūlyti aliuminius kabelius (iki 1kV ir iki 12 kV įtampos), varinius instaliacinius ir jėgos kabelius (iki 1 kV įtampos), įvairios paskirties laidus: izoliuotus, neizoliuotus, neizoliuotus oro linijos. Be to, mūsų kabelių asortimentą papildo ir specialūs elektros kabeliai i...

Elektra LT įmonės kabelių asortimentas – pilnas įvairovės. Galime Jums pasiūlyti aliuminius kabelius (iki 1kV ir iki 12 kV įtampos), varinius instaliacinius ir jėgos kabelius (iki 1 kV įtampos), įvairios paskirties laidus: izoliuotus, neizoliuotus, neizoliuotus oro linijos. Be to, mūsų kabelių asortimentą papildo ir specialūs elektros kabeliai ir laidai, pavyzdžiui, kompiuteriniai laidai ir kabeliai, kontroliniai, signalizacijos, atsparūs temperatūrai ir nedegūs elektros kabeliai ir laidai, guminiai ir silikoniniai, televiziniai, optiniai bei šildymo kabeliai ir kilimėliai.

Elektros laidai, kabeliai ir jų mažmeninės kainos pateikiamos žemiau esančiame kataloge. Elektros laidai ir kabeliai parduodami ne tik internetu, tačiau galite atvykti į mūsų biurus Kaune arba Šiauliuose, adresu:

  • Kaunas, Ateities pl. 31D
  • Šiauliai, Metalistų g. 8, 5 korpusas

Iškilus klausimams, galite susisiekti su mumis telefonu:

  • Kauno skyrius 869858017
  • Šiaulių skyrius 861032004

Taip pat elektroniniu paštu:

  • Kauno skyrius info@elektra.lt
  • Šiaulių skyrius siauliai@elektra.lt
Daugiau

Kabeliai ir laidai 

Yra 117 prekės(-ių).
puslapyje
Rodoma 49 - 72 iš 117 dalykų
Rodoma 49 - 72 iš 117 dalykų