Optiniai kabeliai

Optinių kabelių veikimo principas pagrįstas signalo perdavimu šviesos impulsu, kitaip optinis kabelis vadinamas optinio pluošto kabeliu (optical fiber cable). Optinių kabelių pagrindinis panaudojimas – greitas ir saugus didelių duomenų srautų perdavimas. Šie kabeliai, pagal instaliacijos galimybes, skirstomi į požeminius, povandeninius, orinius ...

Optinių kabelių veikimo principas pagrįstas signalo perdavimu šviesos impulsu, kitaip optinis kabelis vadinamas optinio pluošto kabeliu (optical fiber cable). Optinių kabelių pagrindinis panaudojimas – greitas ir saugus didelių duomenų srautų perdavimas. Šie kabeliai, pagal instaliacijos galimybes, skirstomi į požeminius, povandeninius, orinius ir skirtus montuoti patalpose.

Optinio pluošto kabeliai yra labiausiai paplitęs ryšių srityje. Optiniai kabeliai yra daug pralaidesni nei variniai kabeliai, taip pat, priešingai nei variniai kabeliai, optinio pluošto kabeliai yra atsparūs elektromagnetiniams laukams. Tai reiškia, jog šiuo kabeliu siunčiama informacija bus perduodama greičiau, be didelių nuostolių.

Nors šiuo kabeliu galima duomenis be žymių trikdžių ir praradimų perduoti iki 120 km. atstumu, tačiau reikia paminėti, jog optinio pluošto kabeliai yra brangus malonumas. Taip pat ne tik pats kabelis, tačiau ir jo priežiūra bei įdiegimas yra brangus.

Taigi, norint užtikrinti tinklo saugumą, didelį perdavimo srautą, ilgaamžiškumą, patariama investuoti į šį kabelį bei jo priežiūrą.

Optiniai kabeliai, optiniai audio kabeliai, optiniai garso kabeliai ir jų mažmeninės kainos pateikiamos žemiau esančiame kataloge. Optiniai kabeliai, optiniai audio kabeliai, optiniai garso kabeliai parduodami ne tik internetu, bet ir mūsų parduotuvėse Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje, adresu:

  • Kaunas, Ateities pl. 31D
  • Šiauliai, Metalistų g. 8, 5 korpusas
  • Klaipėda, Dubysos g. 23

Iškilus klausimams, galite susisiekti su mumis telefonu:

  • Kauno skyrius 869858017
  • Šiaulių skyrius 861032004
  • Klaipėdos skyrius 862016504

Taip pat elektroniniu paštu:

  • Kauno skyrius info@elektra.lt
  • Šiaulių skyrius siauliai@elektra.lt
Daugiau

Optiniai kabeliai 

Šioje kategorijoje prekių nėra.