ŠVIESTUVAI

Tinkamas apšvietimo parinkimas – tai ne tik jaukumo ir komfortabilumo garantas, tačiau tinkamai parinktas apšvietimas neretai buityje padeda sutaupyti elektros energijos suvartojimo kaštus. Alternatyva standartiniam apšvietimui – jau puikiai Lietuvoje pasiteisinęs LED apšvietimas. Jis ne tik sukuria modernios erdvės įvaizdį, tačiau taip pat leid...

Tinkamas apšvietimo parinkimas – tai ne tik jaukumo ir komfortabilumo garantas, tačiau tinkamai parinktas apšvietimas neretai buityje padeda sutaupyti elektros energijos suvartojimo kaštus. Alternatyva standartiniam apšvietimui – jau puikiai Lietuvoje pasiteisinęs LED apšvietimas. Jis ne tik sukuria modernios erdvės įvaizdį, tačiau taip pat leidžia pažvelgti kitaip į energijos taupymą ne tik buityje, bet ir pramonėje.

Mūsų apšvietimo asortimente – platus LED šviestuvų pasirinkimas, esame oficialūs V-TAC® atstovai Lietuvoje.

Galime Jums pasiūlyti šviestuvų kiekvienam kambariui pagal poreikį: šviestuvų su judesio davikliais, šviestuvų miegamajame, šviestuvų su apsaugos klase iki IP65 tinkančių voniai, vonios kambariams. Suteikiame galimybę šviestuvus rinktis ne tik iš mūsų elektroninės parduotuvės katalogų, bet ir iš oficialios V-TAC® svetainės http://v-tac.eu/ ir užsakyti LED šviestuvų pagal Jūsų poreikius specialiu užsakymu.

LED šviestuvai, panelės ir kitos apšveitimo medžiagos ir jų mažmeninės kainos pateikiamos žemiau esančiame kataloge. Elektra.lt – LED šviestuvai internetu, taip panelės ir kitos apšveitimo medžiagos. Tačiau pirkti galima ne tik internetu, bet ir mūsų parduotuvėse. Šviestuvai Kaune ir Šiauliuose, adresu:

  • Kaunas, Ateities pl. 31D
  • Šiauliai, Metalistų g. 8, 5 korpusas

Iškilus klausimams, galite susisiekti su mumis telefonu:

  • Kauno skyrius 869858017
  • Šiaulių skyrius 861032004

Taip pat elektroniniu paštu:

  • Kauno skyrius info@elektra.lt
  • Šiaulių skyrius siauliai@elektra.lt
Daugiau

ŠVIESTUVAI  

Yra 522 prekės(-ių).
puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 522 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 522 dalykų