PIRKIMO TAISYKLĖS

Pirkti gali tik užsiregistravę el. parduotuvės nariai.

Išsirinkę iš katalogo Jums patinkančias prekes dėkite jas į pirkinių krepšelį

Prekių krepšelyje matysite Jūsų išsirinktas prekes, mokesčius, nuolaidas. Čia galėsite redaguoti užsakymą, keisdami prekių kiekį.

Kitas žingsnis - nurodyti savo adresą, nes prekę galime pristatyti nurodytu adresu tik Lietuvos teritorijoje.

Nurodykite pristatymo adresą, mokėjimo tipą.

Pasirinkus mokėjimo tipą, peržiūrėkite ar pritaikytos akcijų nuolaidos ir specialūs pasiūlymai, ar apmokėjimo suma už pasirinktas prekes yra teisinga, ar pristatymo vieta yra ta kurioje atsiimsite prekę(es).

Jūsų pirkimas užregistruotas ir bus pradėtas vykdyti tik gavus Jūsų apmokėjimą. Kilus neaiškumams su Jumis bus susisiekta. Prekes Lietuvoje pristatome per 2-7 darbo dienas.

Jei kaina yra didesnė negu nurodyta tinklapyje, Pardavėjas informuoja pirkėją ir jeigu jam (pirkėjui) didesnė kaina yra priimtina vykdo užsakymą. Jeigu kaina yra nepriimtina, užsakymas atšaukiamas.

SAUGUMAS

Jūsų duomenų perdavimui naudojama SSL technologija, kuri saugiai, bei tretiesiems asmenims neįskaitomu formatu, perduoda informaciją tik mums. Taip siekiame apsaugoti Jūsų duomenis nuo praradimo, neteisėto jų panaudojimo ar kitų grėsmių. Perduodami duomenys yra šifruojami Comodo SSL sertifikatu, kurio pagalba duomenys yra užšifruojami 128 bitų ilgio raktu.

Mes garantuojame, jog Jūsų duomenys nebus perduoti tretiesiems asmenims, išskyrus siuntų pristatymo tarnybas, kurioms bus reikalingi Jūsų duomenys pristatant prekes (Vardas, Pavardė, Tel. nr.)

Klientų duomenys saugomi ir apdorojami laikantis galiojančių Lietuvos Respublikos "Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas" nurodymų (Valstybės žinios. 2003, Nr. 15-597). Jūsų asmeniniai duomenys yra saugomi ne ilgiau, nei tai būtina. Bet kuriuo metu Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis.