Pristatymas ir grąžinimas

PRISTATYMAS

Pristatymo laikas iki Jūsų pageidaujamos vietos - 2-7 darbo dienos. Atsiradus neatitikimams ir neaiškumams mūsų darbuotojai susisieks su Jumis, kad aptartų pristatymo terminus ir kitas užsakymo sąlygas. Mūsų darbuotojai niekada neklausia jokių asmeninių duomenų tokių kaip: kreditinių ar debetinių kortelių kodai, el. bankininkystės prisijungimų duomenys ir tuo labiau už tai nesiūlo jokių laimėjimų.

Priklausomai nuo pristatymo vietos ir užsakymo sudėtingumo pristatymo kaina kiekvieną kartą gali būti skaičiuojama atskirai.

Visoms prekėms taikoma gamintojo rekomenduojama garantija. Garantija negalioja, jei defektai atsirado dėl pirkėjo kaltės.

Kiekvienai prekei ar prekių segmentui garantija yra taikoma individualiai atsižvelgiant į prekių asortimentą.

Pardavėjas neatskleis ir neparduos Pirkėjo informacijos jokioms trečiosioms šalims.

Visos Pirkėjo užsakytos paslaugos turi būti pristatomos remiantis terminais ir sąlygomis (Pardavėjas pasilieka teisę koreguoti terminus ir sąlygas). Priimdamas paslaugas, Pirkėjas patvirtina, kad sutinka su šiomis sąlygomis ir terminais.

Pristatymo kainos

Svoris, kg Kaina, EUR su PVM
iki 5 2.99
nuo 5 iki 20 6.65
nuo 20 iki 30 7.99
nuo 30 iki 50 11.98

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Republikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29d. įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" ir kitais LR galiojančiais teisės aktais.

Įsigijus netinkamos kokybės prekę, turite teisę reikalauti, kad pardavėjas pakeistų prekę tinkamos kokybės preke, sumažintų kainą arba grąžintų už prekę sumokėtus pinigus. Jei įsigijote netinkamos kokybės ne maisto prekę, teisės aktuose yra numatyta galimybė reikalauti pašalinti prekės trūkumus arba atlyginti išlaidas, jei trūkumus pašalina pats pirkėjas. Žinoma, šios nuostatos galioja tik tada, kai parduodamas prekę pardavėjas neinformavo pirkėjo apie prekės netinkamą kokybę.

Grąžinti arba reikalauti pakeisti kitomis galima ne tik netinkamos kokybės, bet ir tinkamos kokybės prekes. LR civilinio kodekso 6.362 str. 1 punkte skelbiama, kad pirkėjas turi teisę per 14 dienų nuo ne maisto daiktų perdavimo jam, jeigu pardavėjas nėra nustatęs ilgesnio termino, pakeisti nusipirktus daiktus pirkimo ar kitoje pardavėjo nurodytoje vietoje analogiškais kitokių matmenų, formos, spalvos, modelios ar komplektiškumo daiktais. Taip pat patvirtintas sąrašas prekių, kurioms šios nuostatos netaikomos, t.y įsigijus ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakyme Nr. 217 "Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" nurodytas prekes.